... KOSMETICKÁ PEDIKÚRA ...

Samostatné odstranění gelů/gellaků

30 minut/ 200,- Kč

senior nail tech

Samostatné odstranění gelů/gellaků S VÝŽIVOU

30 minut/ 280,- Kč

senior nail tech

Ošetření s LAKOVÁNÍM

s Bio Sculpture® laky

60 minut/ 530,- Kč

senior  nail tech

Průvodce procedurou v bodech ...

Dezinfekce, kontrola stavu nohou. Odstranění gelových materiálů pomocí frézek a pilníků. Zapilování nehtů do vhodné délky. Na závěr tohoto ošetření aplikujeme olejíček na nehtové okolí a krém na nohy. Před procedurou je možné si nožky omýt v teplé lázni. Poznámka:pokud máte zájem nejen o odstranění, ale i o gelové nehty nové nebo lakování, je potřeba si rezervovat obě služby.

Průvodce procedurou v bodech ...

Dezinfekce, kontrola stavu nohou. Odstranění gelových materiálů pomocí frézek a pilníků. Zapilování nehtů do vhodné délky. Aplikace výživné vrstvy. Na závěr tohoto ošetření aplikujeme olejíček na nehtové okolí a krém na nohy.

Před procedurou je možné si nožky omýt v teplé lázni.

Dezinfekce, kontrola stavu nohou. Ošetříme nehtové okolí pomocí diamantových frézek. Zapilujeme nehty do vhodné délky, popř. upravíme i povrch nehtů. Dále aplikujeme výživu, barevný lak a ochrannou vrstvu pro lesk. Celá procedura je zakončena péčí o nehtové okolí vč. aplikace krému na nožky. DŮLEŽITÉ! Provádíme pouze ošetření zdravých, přírodních nehtů, ne kompletní pedikúru. Jde o DOPLŇKOVOU  SLUŽBU. Před procedurou je možné si nožky omýt v teplé lázni.

Ošetření nehtů s aplikací gelů EVO2

60 minut/ 590,- Kč

senior nail tech

Průvodce procedurou v bodech Dezinfekce, kontrola stavu celých nohou. Ošetříme nehtové okolí pomocí diamantových frézek. Zapilujeme nehty do vhodné délky, popřípadě upravíme i povrch nehtů. Dále aplikujeme barevný gel EVO2, dle vašeho výběru. Celá procedura je zakončena péčí o nehtové okolí vč. aplikace krému na nožky. DŮLEŽITÉ! Provádíme pouze ošetření zdravých, přírodních nehtů, ne kompletní pedikúru. JEDNÁ SE O DOPLŇKOVOU SLUŽBU. Před procedurou je možné si nožky omýt v teplé lázni.