Oprava gelového nehtu

20 minut/ 150,- Kč

Maximální počet takto opravovaných nehtů, je tři. Cena je uvedena pouze za jeden nehet.

Pokud budete mít k opravě čtyři a více nehtů, automaticky vám doporučíme kompletně celé nové nehty.

Poznámka: čas na opravu jednoho nehtu je pouze ORIENTAČNÍ, proto je možné, tuto proceduru objednat POUZE TELEFONICKY.

Odstranění umělých nehtů

60 minut/ 500,- Kč

Průvodce procedurou v bodech ... Zběžná kontrola stavu celých rukou, desinfekce. Následuje odbroušení gelových/akrylových nehtů kombinací brusky a pilníků. Odstranění cizích materiálů z vašich nehtů provádíme pouze do takové míry (hloubky), která je vhodná. Velice záleží na stupni poškození přírodních nehtů. U akrylových nehtů doporučujeme postupné odbrušování v kombinaci s odrůstáním nehtů. Doporučujeme tuto proceduru zkombinovat s některou z našich intuitivních manikúr.

Extension s gelem Bio

150 minut/ 1 510,- Kč

junior nail tech

150 minut/ 1 790,- Kč

senior nail tech

Před samotným extension, vždy provádíme INTUITIVNÍ MANIKÚRU.

Jedná se o prodloužení krátkých přírodních nehtů pomocí šablon a gelů z řady Bio. Vybírat můžete z mnoha krásných barev jak z řady Bio, tak z řady EVO2. Celá procedura je zakončena dvoufázovou péčí o nehtové okolí včetně mikro masáže a aplikací krému.

Pokud již naše nehty nosíte, rozpuštění staré vrstvy je součástí procedury.

... nehtová modeláž, která je šetrná

nejen k  nehtům,

ale i vašemu  zdraví a zvířatům ...

Odstranění Bio Sculpture gelů s výživou

45 minut/ 280,- Kč

Průvodce procedurou v bodech ... Desinfekce. Žádná forma gelové modeláže od firmy Bio Sculpture (gely BS/EVO2), se z vašich nehtů nespilovává. Kombinací šetrného removeru a zábalu v hřejivých rukavičkách se gely během 15-20 minut samy rozpustí. Poté se povrch nehtů šetrně dočistí, nehty se zapilují do vhodné délky a tvaru dle aktuálního stavu. Aplikujeme dvě vrstvy vhodné výživy. Celá procedura je zakončena dvoufázovou péčí o nehtové okolí a aplikací krému.

Odstranění gellaku nebo Shelacu

55 minut/ 400,- Kč

Průvodce procedurou v bodech ...

 

Zběžná kontrola stavu celých rukou, desinfekce. Gellak se z nehtů odstraňuje pomocí removeru a alobalového zábalu, který se nechá působit přibližně 15-20 minut. Poté se povrch nehtů šetrně dočistí, nehty se zapilují do vhodné délky a tvaru dle aktuálního stavu.

Doporučujeme tuto proceduru zkombinovat s některou z našich intuitivních manikúr.

Overlay s gelem EVO2

120 minut/ 1 060 ,- Kč

junior nail tech

120 minut/ 1 160 ,- Kč

senior nail tech

3 návštěvy / 2 880 ,- Kč

zvýhodnění balíček

Před samotnou aplikací gelového systému EVO2, vždy provádíme INTUITIVNÍ MANIKÚRU. Poté následuje samotné overlay. Jedná se o metodu zpevnění vašich přírodních nehtů, kde je možné korigovat menší nerovnosti nehtů díky souvislé vrstvě gelu. Vybírat můžete z mnoha krásných barev. Tato metoda je vhodná spíše na krátké nehty. Celá procedura je zakončena dvoufázovou péčí o nehtové okolí vč. mikro masáže a aplikací krému. Pokud již naše nehty nosíte, rozpuštění staré vrstvy je součástí procedury.

Odstranění umělých nehtů  a následné zpevnění

155 minut/ 1 210,- Kč

Overlay s gelem BIO

120 minut/ 1 210 ,- Kč

junior nail tech

120 minut/ 1 390 ,- Kč

senior nail tech

Před samotnou aplikací gelového systému Bio, vždy provádíme INTUITIVNÍ MANIKÚRU. Poté následuje samotné overlay. Jedná se o metodu zpevnění vašich přírodních nehtů, kde je možné korigovat i větší nerovnosti nehtů díky souvislé vrstvě gelu. Vybírat můžete z mnoha krásných barev. Tato metoda je vhodná pro každé nehty. Celá procedura je zakončena dvoufázovou péčí o nehtové okolí včetně mikro masáže a aplikací krému. Pokud již naše nehty nosíte, rozpuštění staré vrstvy je součástí procedury.

Hledáte klasické doplnění umělých nehtů? Tuto proceduru u nás nenajdete, a to z toho důvodu, že mi děláme nehty vždy nové. BS gely se nedoplňují.
Tato procedura je pro vás, klientky, které jste se rozhodly, že už své "umělé" nehty nechcete, a zároveň nechcete být tzv. "bez nehtů", protože po sundání "gelovek"to tak už bývá...
Pomůžeme vám překonat toto problematické období, kdy cílem je buďto: přechod na šetrné Bio Sculpture gely, nebo návrat k zcela přírodním nehtům.
Obojí je možné.

novinka na vaše přání