spa_serie_produkte_edited_edited.png

... během naší spa péče zapomenete na venkovní shon ...

Hýčkání s peelingem POTPOURRI SALT

20 minut/ 105,- Kč

senior nail tech

Omlazující hřejivé RUKAVIČKY

30 minut/ 240,- Kč

senior nail tech

Bio Sculpture® wellness manikura

90 minut/ 950,- Kč

senior nail tech

Stálicí v našich rozmazlujících procedurách je samostatné ošetření ruček jemným peelingem Potpourri Salt Scrub. 

Vaše ruce, které trpí nejen rozmary  počasí, si zaslouží jemnou regeneraci v podobě doteku mořské soli, sušených okvětních lístků z damašské růže a esenciálních olejů z ylang-ylang, heřmánku pravého a růžové vody. Pokožku šetrně zbavíme starých, odumřelých buněk a dodáme jí novou vitalitu pro zimní čas.

 

Peeling si můžete objednat i jako samostatný relax pro vaše ruce.

Přijďte si nasadit rukavičky i k nám!

 

Až je ale sundáte, budete příjemně překvapeni účinkem naší hydratační masky Mint Mask s obsahem esenciálního oleje z máty peprné a ricinovníku.

Náš plyšový termo zábal, který se postará o jedinečnou hydrataci a regeneraci vašich rukou unavených nejen rozmary počasí, se báječně hodí k jakékoliv naší proceduře i jako samostatný relax pro vaše ruce.

I když venku schováte ruce do rukaviček, stejně vám občas mráz zaleze pod nehty.

 

Při Bio Sculpture wellness manikúře zkontrolujeme stav celých rukou a následně vám doporučíme vhodnou délku a tvar nehtů. Poté si vychutnáte lázeň Potpourri Aqua Soak a jemný regenerační Potoourri Sea Salt peeling. Následuje péče o nehtové okolí, ošetření nehtových valů a omlazující thermo zábal s Mintovou maskou. Na závěr si ještě odpočinete při lakování výživnými nebo barevnými laky a jemné masáži bambuckým máslem.

V hlavních rolích naší SPA péče účinkují ...

Dried-rose-buds-e72bd60e3c17.jpg

© Lottie Davies / Lonely Planet

Růže damašská (latinsky Rosa Damascena) patří mezi nejcennější rostliny na světě, kdysi se používala i jako platidlo. Růže damašská pochází původně z Persie, dnes se pěstuje převážně na území Bulharska, Íránu, Turecka a Maroka. V kosmetice se setkáme s esenciálním olejem, který se získává destilací (jako vedlejší produkt vzniká růžová voda), ten se označuje jako OTTO nebo attar a patří mezi nejkvalitnější růžové éterické oleje. Na výrobu 1kg EO je potřeba tří až pěti tun okvětních lístků růže.

Růže damašská má silně ženskou, květinovou vůni, ze všech růží je právě damašská nejvýraznější. Má příznivý účinek na kardiovaskulární systém a podporuje krevní oběh. Pokožku zjemňuje, vyhlazuje drobné vrásky, pěstí, posiluje, výrazně regeneruje a zklidňuje. Vykazuje také protizánětlivé, antiseptické, antibakteriální, dezinfekční a antioxidační účinky, uvolňuje svalové křeče. Díky těmto účinkům je růže damašská vhodná pro všechny typy pleti, zvláště pro tu suchou, zralou, citlivou, se sklony k alergickým reakcím