CENÍK SLUŽEB

Bio Sculpture express manikúra            450 Kč / 30 min   ...


Průvodce procedúrou v bodech: Zběžná kontrola stavu celých rukou. Dezinfekce, odlakování. Poté doporučíme vhodnou délku a tvar dle aktuálního stavu. Ošetříme nehtové okolí produkty Bio Sculpture. Následně aplikujeme výživu na nehty Vitamine Dose. Celá procedúra je zakončena dvoufázovou péčí o nehtové okolí včetně mikromasáže a aplikace krému. Tato péče je vhodná "jako udržovací péče" mezi standardními Intuitivními manikúrami.
Intuitivní manikúra s výživou                700 Kč / 60 min   ...


Průvodce procedúrou v bodech: Zběžná kontrola stavu celých rukou. Dezinfekce, odlakování. Analýza nehtů a nehtového okolí pod lupou. Poté doporučíme vhodnou délku a tvar dle aktuálního stavu, popřípadě upravíme i povrch nehtů. Na základě analýzy zvolíme vhodnou metodu ošetření nehtového okolí. Poté aplikujeme vhodnou výživnou bázi ve formě laku. Celá procedúra je zakončena dvoufázovou péčí o nehtové okolí včetně mikromasáže a aplikace krému.
Intuitivní manikúra s lakováním           850 Kč / 80 min   ...


Průvodce procedúrou v bodech: Zběžná kontrola stavu celých rukou. Dezinfekce, odlakování. Analýza nehtů a nehtového okolí pod lupou. Poté doporučíme vhodnou délku a tvar dle aktuálního stavu, popřípadě upravíme i povrch nehtů. Na základě analýzy zvolíme vhodnou metodu ošetření nehtového okolí. Poté aplikujeme vhodnou výživnou bázi, barevný lak, ochranný lesk (vše z řady Bio Sculpture). Celá procedúra je zakončena dvoufázovou péčí o nehtové okolí včetně mikromasáže a aplikace krému.
Intuitivní manikúra pro muže             700 Kč / 60 min   ...


Průvodce procedúrou v bodech: Zběžná kontrola stavu celých rukou. Dezinfekce, odlakování. Analýza nehtů a nehtového okolí pod lupou. Poté doporučíme vhodnou délku a tvar dle aktuálního stavu, popřípadě upravíme i povrch nehtů. Na základě analýzy zvolíme vhodnou metodu ošetření nehtového okolí. Nehty nelakujeme, ale na požádání vám nehty vyleštíme. Pro zjemnění pokožky a odstranění mozolů provádíme peeling. Celá procedúra je zakončena dvoufázovou péčí o nehtové okolí včetně mikromasáže a aplikace krému.
Lakování nehtů s Bio Sculpture laky       250 Kč/ 20 min    ...


Průvodce procedúrou v bodech: Zběžná kontrola stavu celých rukou. Dezinfekce, odlakování. Poté aplikujeme jednu vrstvu vhodné výživné báze. Dvě vrstvy barevného laku. Navrch patří ochranná vrstva pro delší trvanlivost a krásný lesk. Doporučujeme tuto procedúru zkombinovat s některou z našich Intuitivních manikúr.
Oprava nehtu                                                            150 Kč/ 15 min   ...


Každá z nás to čas od času zažijeme ... Zlomený nebo hluboce zatržený nehet v místě, které ještě nelze zapilovat ani odstříhnout. Nezoufejte! Máme pro vás řešení. Ve většině případů lze nehet opravit, alespoň na dobu nezbytně nutnou, než postižené místo poporoste. Pokud vás tedy taková nepříjemnost postihne, neváhejte se na nás obrátit. Cena je za opravu 1 přírodního nebo umělého nehtu na ruce/ noze. Maximální počet takto opravovaných umělých nehtů, je 3. Pokud máte 4 a více poškozených nehtů, objednejte se na celou novou sadu nehtů.
Overlay (zpevnění nehtů) s gelem EVO2                1190 Kč/ 90 min    ...


Před samotnou aplikací gelového systému EVO2, vždy provádíme INTUITIVNÍ MANIKÚRU. Poté následuje samotné "overlay". Jedná se o metodu zpevnění Vašich přírodních nehtů, kde je možné korigovat MENŠÍ nerovnosti nehtů díky souvislé vrstvě gelu. Je vhodná spíše pro krátké nehty. Vybírat můžete z mnoha krásných barev. Celá procedura je zakončena dvoufázovou péčí o nehtové okolí včetně mikromasáže a aplikace krému. Pokud již "naše" nehty nosíte, rozpuštění starého setu je součástí procedúry.
Overlay (zpevněn nehtů) s gelem BIO                  1490 Kč/ 120 min    ...


Před samotnou aplikací gelového systému BIO, vždy provádíme INTUITIVNÍ MANIKÚRU. Poté následuje samotné "overlay". Jedná se o metodu zpevnění Vašich přírodních nehtů, kde je možné korigovat i VĚTŠÍ nerovnosti nehtů díky souvislé vrstvě gelu. Je vhodná pro každé nehty. Vybírat můžete z mnoha krásných barev. Celá procedura je zakončena dvoufázovou péčí o nehtové okolí včetně mikromasáže a aplikace krému. Pokud již "naše" nehty nosíte, rozpuštění starého setu je součástí procedúry.
Extension (prodloužení nehtů) s gelem BIO          1790 Kč/ 150 min    ...


Před samotnou aplikací gelového systému BIO, vždy provádíme INTUITIVNÍ MANIKÚRU. Poté následuje samotné "extension". Jedná se o metodu prodloužení krátkých přírodních nehtů pomocí šablon a gelů z řady BIO. Vybírat můžete z mnoha krásných barev. Celá procedura je zakončena dvoufázovou péčí o nehtové okolí včetně mikromasáže a aplikace krému. Pokud již "naše" nehty nosíte, rozpuštění starého setu je součástí procedúry.
Odstranění umělých nehtů a následné zpevnění           1290 Kč/ 120 min    ...


Hledáte klasické doplnění umělých nehtů? Tuto procedúru u nás nenajdete, a to protože my děláme vždy novou sadu nehtů. Gely značky Bio Sculpture (tj. řady BIO, EVO2) se nedoplňují. Tato procedúra je pro ty z vás, které jste se rozhodly, že už své "umělé nehty" nechcete, a zárověň nechcete být tzv. "bez nehtů" .... protože po "sundání gelovek" to tak už bývá. Pomůžeme vám překonat toto problematické období, kdy cílem je buď přechod na šetrné Bio Sculpture gely, nebo návrat ke zcela přírodním nehtům. Obojí je možné.
Odstranění cizích umělých nehtů (gel/akryl)                           500 Kč/ 60 min    ...


Průvodce procedúrou v bodech: Zběžná kontrola stavu celých rukou. Desinfekce. Následuje odbroušení gelových/akrylových nehtů pomocí kombinace brusek a pilníků. Odstranění cizích materiálů z Vašich nehtů provádíme pouze do takové míry (hloubky), která je vhodná. Velice záleží na stupni poškození přírodních nehtů. U akrylových nehtů doporučujeme postupné odbrušování v kombinaci s odrůstáním nehtů. Doporučujeme tuto procedúru zkombinovat s některou z našich intuitivních manikúr.
Odstranění gellaků (Shellacu)                   400 Kč/ 50 min    ....


Průvodce procedúrou v bodech: Zběžná kontrola stavu celých rukou. Desinfekce. Gellak se z nehtů odstraňuje pomocí removeru a alobalového zábalu, který se nechá působit přibližně 15-20 min. Poté se povrch nehtů šetrně dočistí. Nehty se zapilují do vhodné délky a tvaru dle aktuálního stavu. Doporučujeme tuto procedúru zkombinovat s některou z našich intuitivních manikúr.
Odstranění Bio Sculpture gelů s výživou           280 Kč/ 40 min    ....


Průvodce procedúrou v bodech: Zběžná kontrola stavu celých rukou. Desinfekce. Žádná forma nehtové modeláže s gely značky Bio Sculpture se z Vašich nehtů nespilovává. Kombinancí šetrného removeru a zábalu v hřejivých rukavičkách se gely během 15-20 minut rozpustí. Poté se povrch nehtů šetrně dočistí. Nehty se zapilují do vhodné délky a tvaru dle aktuálního stavu. Aplikujeme dvě vrstvy vhodné výživy. Celá procedúra je zakončena dvoufázovou péčí o nehtové okolí a aplikací krému.
Kosmetická pedikúra s výživným lakem 750 Kč/ 60 min ...


OBJEDNÁNÍ JEN TELEFONICKY, SMS.Ošetřují se pouze nehty, ne plosky. Průvodce procedúrou v bodech: Dezinfekce. Kontrola stavu nohou. Zapilujeme nehty do vhodné délky, popř. upravíme povrch nehtů. Ošetříme nehtové okolí pomocí diamantových frézek. Dále aplikujeme výživou bázi ve formě laku dle stavu nehtů. Celá procedúra je zakončena péčí o nehtové okolí včetně aplikace krému na nohy. DŮLEŽITÉ: Tato procedúra je vhodná pro ošetření pouze zdravých nehtů. Nejedná se o kompletní pedikúru.
Kosmetická pedikúra s barevným lakem           850 Kč/ 75 min    ....


OBJEDNÁNÍ JEN TELEFONICKY, SMS.Ošetřují se pouze nehty, ne plosky. Průvodce procedúrou v bodech: Dezinfekce. Kontrola stavu nohou. Zapilujeme nehty do vhodné délky, popř. upravíme povrch nehtů. Ošetříme nehtové okolí pomocí diamantových frézek. Dále aplikujeme výživný lak dle stavu nehtů, barevný lak a ochrannou vrstvu pro trvanlivost a lesk. Celá procedúra je zakončena péčí o nehtové okolí včetně aplikace krému na nohy. DŮLEŽITÉ: Tato procedúra je vhodná pro ošetření pouze zdravých nehtů. Nejedná se o kompletní pedikúru.
Kosmetická pedikúra s gelem EVO2 950 Kč/ 75 min ....


OBJEDNÁNÍ JEN TELEFONICKY, SMS.Ošetřují se pouze nehty, ne plosky. Průvodce procedúrou v bodech: Dezinfekce. Kontrola stavu nohou. Zapilujeme nehty do vhodné délky, popř. upravíme povrch nehtů. Ošetříme nehtové okolí pomocí diamantových frézek. Dále aplikujeme barevný gel EVO2, dle Vašeho výběru. Celá procedúra je zakončena péčí o nehtové okolí včetně aplikace krému na nohy. DŮLEŽITÉ: Tato procedúra je vhodná pro ošetření pouze zdravých nehtů. Nejedná se o kompletní pedikúru.
Zdravotní pedikúra s výživou                                 1 050 Kč/ 80 min   ...


OBJEDNÁNÍ JEN TELEFONICKY, SMS. Průvodce procedúrou v bodech: Začínáme omytím nohou. Poté pohledem zkontrolujeme stav a uděláme anamnézu. Následuje dezinfekce a samotné ošetření nohou. Zkrátíme nehty a zapilujeme je do vhodného tvaru, popř. upravíme povrch nehtů. Ošetříme nehtové okolí a plosky nohou pomocí diamantových frézek. Následuje peeling. Poté aplikujeme výživný lak dle stavu nehtů. Celá procedúra je zakončena péčí o nehtové okolí včetně aplikace krému na nohy.
Zdravotní pedikúra s lakováním                           1 150 Kč/ 90 min    ...


Průvodce procedúrou v bodech: Začínáme omytím nohou. Poté pohledem zkontrolujeme stav a uděláme anamnézu. Následuje dezinfekce a samotné ošetření nohou. Zkrátíme nehty a zapilujeme je do vhodného tvaru, popř. upravíme povrch nehtů. Ošetříme nehtové okolí a plosky nohou pomocí diamantových frézek. Následuje peeling. Aplikujeme Vitamine Dose. Poté nalakujeme nehty barevným lakem dle Vašeho přání. Celá procedúra je zakončena péčí o nehtové okolí včetně aplikace krému na nohy.
Zdravotní pedikúra s gelem EVO2                      1 350Kč/ 105 min    ....


Průvodce procedúrou v bodech: Začínáme omytím nohou. Poté pohledem zkontrolujeme stav a uděláme anamnézu. Následuje dezinfekce a samotné ošetření nohou. Zkrátíme nehty a zapilujeme je do vhodného tvaru, popř. upravíme povrch nehtů. Ošetříme nehtové okolí a plosky nohou pomocí diamantových frézek. Následuje peeling. Aplikujeme Vitamine Dose. Dále aplikujeme barevný gel EVO2, dle Vašeho přání. Celá procedúra je zakončena péčí o nehtové okolí včetně aplikace krému na nohy.
Bio Sculpture wellness manikúra                       990 Kč/ 90 min


Při Bio Sculpture wellness manikúře zkontrolujeme stav celých rukou a následě vám doporučíme vhodnou délku a tvar nehtů. Poté si vychutnáte lázeň Potpourri Aqua Soak a jemný regenerační Potpourri Salt Peeling. Následuje péče o nehtové okolí, ošetření nehtových valů a omlazujiící thermo zábal s Mintovou maskou. Na závěr si ještě odpočinete při lakování výživnými bázemi ve formě laku a jemné masáži bambuckým máslem.

Přijímáme platební karty.

OBJEDNÁNÍ jen telefonicky
OBJEDNÁNÍ jen telefonicky
OBJEDNÁNÍ jen telefonicky
OBJEDNÁNÍ jen telefonicky
OBJEDNÁNÍ jen telefonicky
OBJEDNÁNÍ jen telefonicky